7/24 Servis Hattı:

0555 031 87 82

Sabit Hat

0 (312) 231 87 82

HİZMET DETAY

Pergole Sistemleri (Otomatik)

Pergole Sistemleri (Otomatik)

Güneşi kontrol edemiyoruz ancak yönetebiliyoruz.

Dış ortam yaşam alanları yaratmak için motorlu pergola,motorlu tente, patio awning / windtent ve özel uygulamalarımız ile sizleri doğa ile buluşturuyoruz.

​Motorlu ve lineer led uyglamalı motorlu tente, raylı tente ve motorlu pergola sistemlerimizde %100 su ve güneş geçirmezliğini sağlıyoruz. Tüm koponent ve ürünler Avrupa'dan ithal olarak kullanılmaktadır. Sistemin tamamı ve taşıyıcılar alüminyum olup korozyona uğramayıp paslanmazdır. Motorlu pergola sistemlerimizde taşıyıcılar ve rayların solid ve özel alaşımlı alüminyum olması nedeniyle statik olarak mükemmel seviyededir.

​Kullandığımız aydınlatma elemanları ile oturduğunuz yerden uzaktan kumandanız ile lineer led aydınlatmalarınızı dim yapabilir / kısıp açabilirsiniz. Lineer led aydınlatmalar enerji seviyesi olarak A+++ sistemlerinden olup çok düşük enerji tüketimleri bulunmaktadır.

​LuxaTent motorlu pergola / pergole ürünlerimizde ;

LuxaTent Flat, LuxaTent Rad, LuxaTent Alu seçeneklerimiz ile her ortama ve mimari detaya uygun ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.LuxaGlass giyotin cam ve hareketli küpeşte ile motorlu pergola altında rüzgar,yağmur ve soğuktan korunma, kayar kepenk ve katlanır kepenk ürünlerimiz, zipscreen ve mikalı özel çözümlerimiz sistemimize tamamen entegre olabilmektedir ve sizlere daha konforlu alanlar yaratmakatadır. Proje bazlı çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim sayfamızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.