7/24 Servis Hattı:

0555 031 87 82

Sabit Hat

0 (312) 231 87 82

HİZMET DETAY

Yana Kayar Bahçe Kapıları

Yana Kayar Bahçe Kapıları

YANA KAYAR BAHÇE KAPISI OTOMASYONU

Yana kayar bahçe kapılarının otomatik açılabilir sisteme dönüştürülmesinde kullanılan sistemlerdir.Farklı uzunluk ve ağırlığa sahip kapılarda kullanım imkanı sağlamaktadır. Kolay montaj imkanı , ergonomik ve estetik yapısı sayesinde tüm yana kayar kapılarda kullanılabilir. Fotosel sistemi ile araç ve cisim geçişlerinde çarpmalara karşı güvenlik sağlar.

Opsiyonel olarak tercih edilebilen güç kaynaklı modeller ile enerji kesintilerinde de çalışma imkanı sağlamaktadır.Standart olarak uzaktan kumanda sistemi, plaka okuma sistemleri, metal kütle dedektörü, kartlı ve şifleri geçiş sistemleri, etiket okuma sistemleri ve buton ile sistem opsiyonel olarak kontrol imkanı sağlamaktadır.Yana kayar bahçe kapıları, siteniz, apartmanınız veya iş yerinize girerken yada çıkarken soğuk, sıcak, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızın içinden çıkmadan güvenle giriş- çıkış işlemini gerçekleştirmenizi sağlar.  Bu sistem size konfor ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemlerin başında gelmektedir.

Yana kayar bahçe kapısı otomasyonu emniyetli, elektromekanik bir sistemdir. Kişisel ve endüstriyel kullanım için tasarlanıp dizayn edilmiştir. Optik emniyet fotoselleri ile desteklenen kapı sistemi, kapı kapanırken, arada insan veya araç varken kapının kapanmasını otomatik olarak durdurur. Kapanma işlemi aradaki aracın veya insanın çıkmasının ardından kaldığı yerden devam ederek otomatik olarak tamamlanır.

Güvenli, pratik ve konforlu kullanımı ile yana kayar kapı sistemleri Müstakil konutların bahçe girişlerine, apartman veya site türü binaların otopark girişlerine, fabrika veya işletme gibi tesislerin girişlerinde en çok tercih edilen sistem olmakla beraber. Emniyet açısından sunduğu kolaylıkla da ilk sırada yer almaktadır..

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.