7/24 Servis Hattı:

0555 031 87 82

Sabit Hat

0 (312) 231 87 82

7/24 Kepenk Arıza Servisi

7/24 Kepenk Arıza Servisi

7/24 Kepenk Arıza Servisi

7 gün / 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

Ofis: 0 312 231 87 82   &  GSM: 0555 031 87 82

Kepenk Nedir?

Genellikle çarşılarda, hırsızlığa vb. karşı güven aracı olarak dükkânları kapamak için kullanılan, saç levhadan, türlü biçimlerde demir ya da tahtadan yapılmış kapak.

Kepenk Çalışma Sistemi Nasıldır?

Otomatik kepenk sistemleri sıra sıra dizilmiş, kendinden kanallı ve bu kanallara oturan lamellerden oluşmaktadır. Birbirine geçen lamelleri tutan kanallar, bu lamellerin yaklaşık 160 derece hareket kabiliyeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bunun sebebi kepenk açma veya kapama işlemlerinde motor gücü ile birlikte hareket eden lamellerin tüp motora bağlı olan sarma şasesine sarılmasını ve bu esnada mümkün olduğunca boşluk bırakmamasını sağlamaktadır. Bu sayede kepenk açılır veya kapanırken lameller birbirinin üzerine, birbirine zarar vermeden sarılır. Bu işlem sonrasında sarılan lameller hem çizilmemiş hem de kepenk hareket kızaklarında sorunsuzca hareket etmiş olmaktadır.

Kepenk Motorları Nasıldır?Kepenk motoru 60nm başlayıp 330 nm motora kadar büyümektedir.Şaftın icinde olup gizli kalmaktadır. Dönmeye başladığında paletleri şaftın üzerine toplar ve bu sayede kapı açılmış olur.

Alıcı kart & Radyo Kartı nedir?


Radyo frekansı ile çalışır. Çalışma frekansı aralığı 433,92 MHZ'dir.
Neyle çalışır?  el aleti dediğimiz uzaktan kumanda ile çalışır. Kendi kumandadan komut alır. panjur ve  kepenk  tüp motorlarında çalışır otomatik kepenk tüp motorları alıcı kart sayesinde çalışır.

Kepenk Usp Güç Kaynağı Nedir?
Elektrik gittinde otomatik olarak devreye girer ve kepengisinizi aralıksızın çalıştıtır. Kendini otomatik olarak boşatmaz ve maksimum 6 gün indirip kaldırabilir bir performans verir.

Kepenk swiç Ayarı nedir ?

KEPENK YARIDA KALIYOR TAM AÇILMIYOR ? (KEPENK ARIZA)

 

Otmatik Çelik Kepenk yarıda kalıyor açılmıyor ise; Muhtemelen daha önceden, durma noktasına gelmeden birşeyin üzerine basmış  olabilir.

Bu yğzden  kepenk hafıza ayarını bozmuş olabilir..

 

-------------------------

Ankara 7 / 24 Kesintisiz Arıza Otomatik Çelik Kepenk Tamiri yapyoruz. Otomatik kapı Tamiri Büyük Ustanın işi. Otomatik Kepenk'iniz varsa ve arzılandıysa hemen Büyükk Ustanın 7 / 24 Arızasını arayıp Otomatik Kepenk Arızasını gidertebilirisiniz.
Ankara Otomatik Çelik Kepenk Kesintisiz Hizmeti için hemen iletişime geçin. Otomatik kepenk tamiri ankara

 

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.